Hakkımızda

 

Çagdaş Çengel Mali Müşavirlik Ofisi'ni Tanıyın

Çağdaş ÇENGEL Mali Müşavirlik, Alanında uzman ve yetkin kadrosuyla vermiş olduğu Mali Müşavirlik hizmetleriyle, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun katma değerli ve sürdürülebilir hizmetler sunmaktadır.

İşletmelerin sürekliliği ilkesini göz önünde bulundurarak kuruluşundan itibaren, işletmelere faaliyetlerini sürdürdükleri her alanda mali ve vergisel konularda inovatif bir yaklaşımla mali bilir kişilik yapmaktadır.

1977 İzmir doğumlu Çağdaş Çengel 1999 yılında Adnan Menderes Üniversitesi İİBF İktisat bölümünden mezun olmuştur. 2000 yılında mesleğe adım atmış Özel Şirketler ve Denetim Şirketlerindeki çalışma hayatı sonrası 2005 yılında kendi şirketini kurmuş, bağımsız SMMM olarak Mali Müşavirlik ve Yatırım Danışmanlığı faaliyetleri nezdinde çalışma hayatına devam etmektedir. Aslen Mali Müşavirlik ve Denetim Hizmetleri ile birlikte Yatırım Teşvik, Hibe Projeleri, Devlet destekleri, Belgelendirme ve Bakanlıklardaki çeşitli izinler vb. konularında profesyenel danışmanlık hizmeti sunmaktadır Evli ve 1 çocuk babasıdır.